Řidič sk.B - rozvoz stavebního nářadí a techniky
HRM Services s.r.o.
Praha-Košíře
před 12 dny

Milá a velice úspěšná společnost, která se zabývá pronájmem stevební techniky, nářadí a stavebního vybavení hledá do svého týmu posilu na pozici ŘIDIČE sk.

B, jehož hlavním úkolem bude rozvoz stavebního nářadí zákazníkům v Praze a blízkém okolí, péče o sortiment půjčovny a obsluha zákazníků.

Požadujeme : Jak vypadá náš řidič? usmívá se na zákazníky je aktivní a nerad sedí na jednom místě rád řídí a nenechá se vyvést z míry dopravní situací je ochotný a chápe, že náš zákazník je náš pán rád komunikuje se zákazníky má kladný vztah k technice a k práci Nabízíme : Co Vám už teď můžeme slíbit?

že budete pracovat ve skvělé firmě s prima šéfy že budete v pohybu a každý den bude trochu jiný že budete mít mzdu 28 tis.

Kč + benefity a roční bonusy že u nás nejsou přesčasy Vzdělání : vyšší odborné, základní, vyučení, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost