Sales Consultant - doprava a logistika
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Beroun, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky a doručovacích služeb hledáme nového kolegu do obchodního (Sales and Marketing) oddělení na pozici Sales Consultant.

Náplň práce : - Úzká spolupráce s obchodními zástupci se svěřeným portfoliem zákazníků - Spolupráce na zajímavých obchodních projektech -

Telefonický kontakt se zákazníky - Administrativní činnost - Reporting Požadujeme : - Středoškolské vzdělání - Znalost práce na PC -

Velmi dobré komunikační dovednosti (verbální projev na vysoké úrovni) - Týmovost samostatnost - Praxe v přímém prodeji aktivní lince či call centru výhodou nikoliv podmínkou Nabízíme -

Zajímavé finanční ohodnocení + finanční bonusy - Ideální kariérní start v oblasti prodeje a obchodu - Mladý a příjemný kolektiv -

Firemní benefity ( vzdělávání stravenky sportovní program firemní akce..) - Možnost profesního a kariérního růstu V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na e-mailu praha jobleader.cz.

Vzdělání : SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády