odborný konzultant - Analytik a metodik pro obchodní procesy a sklady
WinFAS software s.r.o.
Žďár nad Sázavou, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní náplň : analýza a metodické řízení týmu pro vývoj modulů zásob a obchodních procesů, vedení projektů, sledování aktuálních trendů v oboru i změn v legislativě, komunikace s uživateli a jejich školení, testování programových změn, vytváření dokumentace a návodů pro uživatele,prezentace softwaru u klienta a na výstavách.

Požadované znalosti : preferujeme bakalářské / vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického zaměření znalost obchodních procesů / procesů řízení zásob (praxe výhodou), analytické schopnosti pokročilá znalost MS Office prezentační a komunikační dovednosti samostatnost a iniciativa řidičský průkaz B výhodou Nabízíme dobré pracovní podmínky v nekuřáckém prostředí, profesní růst v ryze české stabilní společnosti, široké spektrum peněžních i nepeněžních benefitů, více na http : / / kariera.

winfas.cz První kontakt emailem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost