Pečující osoba v dětské skupině
Maxíkova školka - mateřská škola a jesle, z.s.
Kladno
před 11 dny

Provozujeme síť jazykových školek a jesliček v Praze a Středočeském kraji (dětské skupiny, živnostenské i akreditované školky).

Do naší skupiny patří i franchisové pobočky. Máme 15letou historii. péče o děti (vč. přebalování) příprava a realizace programu s ohledem na individuální potřeby dětí vytváření příjemného, podnětného a tvůrčího prostředí komunikace s rodiči Požadujeme : SŠ / VOŠ vzdělání příslušného zaměření / kurz certifikovaná chůva.

min. 2leté zkušenosti s prací s dětmi předškolního věku (za praxi nepovažujeme hlídání mladšího sourozence) vřelý vztah k dětem, flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost a trestní bezúhonnost práci srdcem s využitím hlavy a selského rozumu kreativitu, nadšení pro práci s dětmi, aktivní přístup min.

1 referenci předchozího zaměstnavatele Nabízíme : 18.000 až 22.000 Kč / měsíc čistého atraktivní zaměstnání příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv vstřícné a přátelské jednání dlouhodobá spolupráce nástup : ihned Vzdělání : bakalářské, vysokoškolské, vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost