Lékárníci asistenti
BENU Česká republika a.s.
Praha, Česká republika
před 15 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro BENU Česká republika a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Vinohradská 2828 / 151, Praha 3 (Praha), 13000
  • Přidáno : 19.9.2018
  • Farmaceuti bez specializace :

    Kontakt : Svejkovská Barbora, tel. : 603 179 111, e-mail : b.svejkovska benu.cz

    Požadujeme :

    Vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie

    Zájem o pacienta a jeho zdraví

    Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství

    Přijemné vystupování

    Spolehlivost a pracovitost

    Náplň práce :

    Poskytování kunzultační činnosti pro pacienty

    Spolupráce při objednávání léku s farmaceutickými společnostmi

    administrativa spojená s provozem lékárny

    Zapojování se do odborných projektů jako např. screening diabetu v lékárnách, individuální poradenství pro pacienty v konzultačních místostech, testování paměti, Alzheimer screening, odvykání kouření, dny slunce a mnoho dalších.

    Zam.výhody :

    Vzdělávání personálu vlastním týmem školitelů z řad magistrů a farmaceutických asistentů

    Podporujeme další vzdělávíní, semináře, školení

    Na každé naší lékárně máme vybavenou aktivní laboratoč

    Podporujeme zapojení do různých pracovních skupin naších odborných projektů

    Poskytujeme úhradu příspěvku do ČLnK

    BENU léková karta pro zaměstnance

    Multisport karta

    Odměny za doporušení zaměstnanců

    Firemní akce / teambuildingy

    Pracovní obuv

    Týden placeného volna před atestací

    Čisté, přehledné a moderní pracovní prostředí

    Zázemí silné nadnárodní společnosti

    5 týdnů dovolené a stravenky samozřejmostí

    Čtvrtletní výkonnostní odměny

    Skvělé platové ohodnocení-garantovaní mzda od 38000,-

    Dále nabízíme příplatky v našcíh TOP lokalitách, poskytujeme příspěvky na ubytování v případě relokace a další

    Vyžadované vzdělání : Vysokoškolské

    Hrubá mzda : 38 000 Kč

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.