Motorizovaný doručovatel pro okres Praha
Mediaservis, s.r.o.
Praha-Košíře, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Jste energická a pozitivní osoba, kterou nerozhází ani špatné počasí? Hledáte flexibilní zaměstnání? Nevadí Vám cestování při práci a rádi jezdíte autem?

Pokud ano, tak pro naši společnost hledáme právě Vás.

Nejlepšího a nejspolehlivějšího doručovatele, který zastoupí své kolegy v roznosu.

Co Vás čeká a nemine? roznos / rozvoz dopisů, letáků, nebo předplatné novin v lokalitách, ve kterých v daném okamžiku chybí doručovatel, zastoupíte tak kolegy, kteří náhle onemocněli nebo jsou na dovolené na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a po krátké přípravě doručíte do příslušných schránek roznos novin je nenáročná práce od pondělí do soboty, která probíhá v ranních hodinách a nejpozději do 7 : 30 hod.

musí být noviny ve schránkách při roznosu letáků a dopisů Vám vše potřebné zavezeme až domů je na Vás, kudy a jakým způsobem letáky a dopisy roznesete na roznos dostanete dva dny a roznos probíhá od pondělí do čtvrtka Požadujeme : Bez čeho se neobejdete?

do odpovědi vždy uvádějte celé jméno, adresu a telefonní číslo požadujeme věk min.

18 let, platný řidičský průkaz sk.

B a vlastní automobil potřebujeme hlavně někoho, na koho se můžeme spolehnout a komu nevadí pravidelný pohyb po venku důslednost a základní orientační smysl jsou pro výkon práce důležitou součástí Nabízíme : Čím Vás při spolupráci odměníme?

dlouhodobé a stabilní zaměstnání možné na pracovní poměr nebo na brigádu mzda až 20.000 Kč + proplacení cestovních náhrad staráme se o Vaše zdraví a pohodu, proto Vám nabízíme sick days chceme, abyste si užili i Váš volný čas a s kartou benefit Multisport to půjde snadno víme, že s plným žaludkem jste spokojeni a proto dostanete stravenky nástup možný ihned Do odpovědi vždy uvádějte celé jméno,adresu a telefonní číslo Na čem s námi budete pracovat : Naším cílem je vytvořit nejspolehlivější a nejlepší službu pro roznos novin a adresných i neadresných zásilek.

Jako společnost Mediaservis s.r.o.

máme 12 středisek a v současnosti již na 10 000 doručovatelů, jejichž počet stále navyšujeme.

Staňte se naším kolegou a pojďte růst s námi. Pokud je to přesně to co hledáte nebo máte nějaké dotazy, tak neváhejte a ozvěte se nám.

Těšíme se na Vás! Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vysokoškolské, vyšší odborné, bakalářské, základní Typ pracovního poměru : Plný úvazek, Brigády, Zkrácený úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost