Technik kontroly 30000 mzda + benefity
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Jablonec nad Nisou, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Společnost působící v oblasti vývoje a výroby měřících jednotek rozšiřuje svůj tým o nového pracovníka na pozici - Kontrolní technik.

Nabízíme : - zajímavou nástupní mzdu - bonusy a prémie - dotované stravování - po zapracování až 5 týdnů dovolené - volné vstupy na kulturní a sportovní akce - kurzy cizích jazyků aj.

Náplň práce : - samostatná kontrola vyrobených dílů - práce s měřidly a technickou dokumentací - kontrola výrobků v různých výrobních fázích -

zpracování dokumentace z kontrolní činnosti - místo výkonu práce Teplice Požadujeme : - zralou osobost - praxe v oboru výhodou -

schopnost orientace a čtení ve výkresových dokumentacích - ovládání základních měřících pomůcek - technické myšlení spolehlivost zodpovědnost Vzdělání : SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády