SALES MANAGER - zařízení pro úpravy povrchů
Stimul - personální poradenství
Praha-Troja, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Pro společnost, která je německou pobočkou, výrobce strojů a zařízení pro úpravy povrchů nejrůznějších materiálů, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici : SALES MANAGER -

zařízení pro úpravy povrchů Náplň práce Vaším úkolem bude udržovat aktivní kontakt s klienty a poskytovat jim pravidelný přehled o produktech a novinkách, které se objevují v nabídce společnosti.

Dále vyhledávat a navazovat nové potenciální obchodní vztahy ve společnostech, kde jsou technologie povrchových úprav potřebné.

Budete jednat s výrobními manažery, manažery nákupu, technickými řediteli a pod.

Budete mít na starosti : péči o zákazníky a sběr informací z trhu - chystané projekty, investice, rozvoj apod. prezentaci produktů a informace o novinkách spolu s technikem návrhy technického řešení příprava nabídek podpora zákazníka při realizaci obchodu a poté v následném servisu případě reklamaci Po technické stránce budete zaškolen v centrále společnosti v Německu.

Požadujeme : VŠ / SŠ technického nebo obchodního směru praxe v prodeji nářadí, technických nebo výrobních zařízení prodej do výrobních nebo technických provozů výhodou orientace v oboru povrchových úprav uživatelská znalost práce na PC znalost angličtiny nebo němčiny Nabízíme : Možnost reprezentovat kvalitní značku Zázemí korektní společnosti Dobré mzdové ohodnocení Firemní benefity Vzdělání : vyšší odborné, SŠ s maturitou, bakalářské, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost