Kontrolor/-ka kvality - automotive
SCHENKER spol. s r.o.
Kosmonosy, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro SCHENKER spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Průmyslová 1261, Kosmonosy, 29306
  • Přidáno : 6.11.2018
  • Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech :

    Místo výkonu práce : Průmyslová č.p. 1261

    293 06 Kosmonosy

    Prvotní kontakt : tel. : 735 793 052 (8-15 hod.), e-mail : lenka.vojtiskova schenker.cz

    Co od Vás očekáváme :

  • SŠ vzdělání nebo prokazatelnou praxi min. 2 roky na obdobné pozici / na pozici z výrobního procesu nebo kvality.
  • aktivní přístup při řešení (nových) problémů, samostatnost, pečlivost
  • nadšení pro nové věci - každý den se setkáváme s novými situacemi
  • komunikační a prezentační dovednosti, které uplatníte při školení pracovníků nebo denním řešení vzniklých problémů
  • znalost MS Office, především Excelu pro práci s tabulkami a grafy
  • zkušenosti v oblasti kvality jsou výhodou nikoli podmínkou
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • Co bude Vaším úkolem :

  • řízení interní dokumentace v oblasti integrovaného systému ISO 9001, ISO 140001, ISO 18001, IATF 16949
  • plánování a provádění interních prověrek jakosti
  • spoluvytváření nápravných opatření, prověřování jejich účinnosti, popřípadě navrhování účinnějších řešení
  • rámci logistiky aktivní podíl na zavádění a udržování postupů a metodik POP, KAIZEN a 5S
  • komunikace a spolupráce se zákazníkem na změnovém řízení
  • spoluorganizování interních školení v oblasti systému integrovaného managementu, vytváření zápisů
  • Zaměstnanecké výhody :

  • zaškolení do zajímavé a náročné oblasti kvality
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny na zotavenou
  • možnost dotované stravy v kantýně logistického areálu
  • příspěvek na dopravu
  • systém zaměstnaneckých benefitů - Cafeterie
  • příspěvek na stravování, penzijní / životní pojištění
  • jazykové vzdělávání, externí odborná školení
  • náborový příspěvek 10.000,- Kč
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)