Prodavač/prodavačka
HUMANIC
Na Pankráci Praha
před 2 dny

Hledáme novou posilu do našeho týmu.

Rádi komunikujete s lidmi a děsí Vás stereotyp? Baví Vás móda a záleží Vám na čistém, příjemném pracovním prostředí? Podívejte se na naši nabídku a staňte se součástí kolektivu HUMANIC!

Úvazek : 35 hod. týdně vč. 2 sobot a nedělí v měsíci

Nástup : možný ihned

Náplň práce na této pozici :

  • komunikace se zákazníky, poradenství při výběru zboží, aktivní prodej
  • práce s krásným módním zbožím (boty, kabelky, doplňkový sortiment)
  • spolupráce s ostatními prodejnami Humanic, s vedením prodeje a centrálou společnosti
  • Co by Vám nemělo chybět :

  • samostatnost
  • umění komunikace se zákazníky
  • zájem o módu
  • zkušenosti, popř. cit pro vizuální stránku obchodu
  • Proč zrovna k nám :

  • příplatky za práci o víkendech a svátcích, motivační odměny úspěch umíme ocenit
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč, nápoje zdarma na každou směnu
  • zaměstnanecké poukázky v hodnotě 4600 Kč / rok na nákup zboží po uplynutí zkušební doby
  • zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti boty nás živí už více než 140 let
  • moderní pracovní prostředí v oblasti módy jako první víte, co se bude nosit
  • vakcína proti chřipce 1x ročně zdarma
  • profesionální zaučení, pravidelná školení prodejní dovednosti, trendy v oboru
  • možnost dalšího kariérního růstu na této pozici nemusíte zůstat věčně
  • přátelský, pohodový tým lidí jsme v tom společně
  • kolektivu máme nejen krásné ženy, ale i šikovné muže
  • a hlavně - MILUJEME BOTY!
  • Požádat