Pirát / Wholesale a Key Account Manager
Freshlabels
Nové Město, Praha
před 7 dny

Popis pozice :

Pirát je schopný a samostatný dobrodruh, který brázdí okolní moře a objevuje příležitosti ke spolupráci na velkoobchodní hladině.

Kromě obchodních vyjednávání využívá svůj důvtip a charisma i k tomu, aby navštívené přístavy uchvátil příběhem a kvalitou značek, které reprezentuje.

Jakožto šéf FL Wholesale vede tříčlenný tým, který mu pomáhá v plnění cílů. Neexistují výzvy, kterých by se bál a ani ženy, které by po setkání s ním zůstaly chladné.

Budování velkoobchodní sítě

Na cestách po ČR a SR bude Pirát objevovat nové velkoobchodní partnery i nové príležitosti u těch stávajících. S odběrateli je v živém kontaktu a dělá vše pro úspěch našich značek v jejich obchodech.

Součástí každodenní práce bude i komunikace s výrobci převážně v angličtině.

Brand building

Každá značka v rámci našeho portfólia má svůj příběh a svou jedinečnost. Právě to dělá Freshlabels to, čím je. Bez toho, aby ji reprezentval človek ztotožněný s naší filozofií a DNA v krvi to nejde.

Pirát se aktivně zapojuje do trade marketingu a bývá součástí i dalších marketingových aktivit na podporu větší části naší velkoobchodní flotily -

Herschel Supply, KOMONO, Ucon, RVLT, Wemoto, Native shoes, Dedicated, atd

Jsi to ty?

Máš aktívní zájem o módu, přehled ve street wear / street fashion světě? Rád komunikuješ a poznáváš nové lidi na deno-denní bázi?

Angličtina tě nevyvede z rovnováhy a jsi společenský typ se (z)dravým obchodním duchem? Organizace je tvoje silná stránka?

Pokud si navíc poctivý, spolehlivý a umíš se zapálit pro věc, pak jsi to TY!

Co nabízíme my?

Čerstvý kolektiv v rámci kterého Tě čeká vzrušující a zodpovědná práce s různorodými pracovními úkoly a možností využití vlastní iniciativy a kreativity.

Odměnu přímo úměrnou velikosti Tvého přínosu.

Pracovní působiště

Pracovní zázemí můžeš využívat v Teplicích i v Praze, jinak cestování autem po celé ČR a SR.

Nástup

Dle dohody, možný ihned

Požadované znalosti

Minimálně SŠ vzdělání

Řidičský průkaz B

Angličtina na pokročilé úrovni

Předchozí zkušenosti na obdobné pozici - obchodní zkušenosti, vedení lidí

Životopis s aktuální fotografií a motivační dopis zašlete na email jobs freshlabels.cz - v názvu emailu uveďte heslo pirát .

Refresh your working life!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost