TRYSKAČ/-KA
Hořické strojírny spol. s r.o.
Chvalina, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Hořické strojírny spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Chvalina 34, Hořice v Podkrkonoší (Chvalina), 50801
  • Přidáno : 23.10.2018
  • Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů :

    TRYSKAČ / -KA - METALIZÉR / -KA

    případě zájmu kontaktujte pana Miloše Vance na emailové adrese : vanc hs-horice.cz nebo telefonním čísle : 603 281 754 (8.00 - 18.00 hod.)

    Požadavky :

  • Vyučení v oboru výhodou - popřípadě zaučíme
  • Odpovědnost, pečlivost, flexibilita
  • Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou
  • Náplň práce

  • Tryskání polotovarů a výrobků s ručním vedením tryskací hubice
  • Metalizace zinkem pomocí metalizační pistole
  • Manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu
  • Poznámka :

  • Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi, min. od 25 tis. Kč / měs.
  • Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Nástup možný dohodou.
  • Zaměstnanecké výhody :

    Příspěvek na telefon, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny.

    Pozice je vhodná i pro občany / -ky EU a absolventy / -ky.

    Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)