Hodinoví manželé/opraváři/údržbáři/pomocníci
DOMUS VITAE, z.ú.
Praha-Lysolaje, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha (v sídle společnosti a na adresách klientů) PRVNÍ KONTAKT : e-mailem na adresu tereza.peterkova domusvitae.cz nebo telefonicky na tel.

č. : 724 242 210, případně po dohodě i osobně; kontaktní osoba : paní Tereza Peterková UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Jedná se o obsazení místa v rámci projektu DOMUS VITAE -

rozběh aktivit komunitního centra a sociálního podniku, reg.

CZ.07.3.63 / 0.0 / 0.0 / 16 031 / 0000120, který je zaměřen na rozvoj sociálního podnikání cíleného na zaměstnávání osob starších 50let či osob zdravotně postižených (není podmínkou) v profesi : Hodinoví manželé / opraváři / údržbáři / pomocníci Náplň práce : V podstatě veškeré činnosti související s provozem domácnosti, domu, zahrady, kanceláře Zejména tedy : Montáže nábytku, kuchyní, podlah a další truhlářské práce.

Výměna žárovek, zámků, vypínačů, umyvadel a dalších. Opravy obkladů, oken, parapetů. Malování, natírání. Čistění a výměna sifonů.

Čištění okapů a zahrad. Údržba stromů a plotů. Úklid, atd. Nabízíme : Flexibilní práci na pracovní smlouvu, na hlavní pracovní poměr (1FTE), na dobu určitou Měsíční hrubá mzda činí : 16 000,-

Kč K dispozici je služební vůz i potřebné vybavení ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY :

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost