SKLADNÍK
AC Jobs
Brno
před 6 dny

Chcete pracovat pro úspěšnou výrobní společnost se stabilním zázemím? Jste spolehlivý, manuálně zručný člověk s praxí ze skladu?

Uvažujete nyní o profesní změně? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Výrobní společnost hledá novou posilu do skladu na pozici : SKLADNÍK - BRNO SLATINA

Pracovní náplň

  • příjem, výdej a zaskladnění materiálu
  • čištění a transport materiálu do čistých prostor
  • balení výrobků a materiálu
  • precizní dodržování systému logistiky
  • přesnou, dokladovanou a včasnou komunikaci
  • znalost a dodržování platných dokumentů systému jakosti
  • Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • praxi na pozici skladník
  • znalost práce na PC
  • průkaz VZV - výhodou
  • samostatný a zodpovědný přístup
  • Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu - žádný směnný provoz!
  • týden dovolené navíc
  • podporu vzdělávání a rozvoje
  • zaměstnanecké výhody
  • firemní akce
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • místo výkonu práce : Brno Slatina
  • Požádat