SENIOR KONSTRUKTÉR - zdravotní pomůcky - SW Solid Edge
Stimul - personální poradenství
Praha-Běchovice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Pro výrobní společnost, která svou produkci dodává do celého světa a vyrábí zdravotní pomůcky, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici : SENIOR KONSTRUKTÉR -

zdravotní pomůcky - SW Solid Edge Budete začleněný do konstruktérského týmu.

Budete řešit konstrukční návrhy ve 3D (ocelové, hliníkové a kompozitní konstrukce, návrhy plastových dílů) v rámci vývoje zcela nových výrobků a nebo budete participovat na úpravách a změnách stávajících.

Konstrukce má přímou vazbu na výrobu prototypů a následnou výrobu.

Budete spolupracovat s obchodem, produktem a dalšími úseky uvnitř firmy. Požadujeme : VŠ / SŠ strojní nebo zdravotní technika zkušenost v konstrukci výrobků uživatelská znalost a schopnost rutinního použití některého z konstrukčních SW znalost angličtiny Nabízíme : práce v prestižní společnosti možnost dále postupovat v rozvoji své praxe 13.

mzda a široká škála benefitů 6 týdnů dovolené Vzdělání : bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost