PHP DEVELOPER
AC Jobs
Praha hl. Město
před 1 dnem

Jste vývojář, který žije jazykem PHP a chce pracovat v menším mezinárodním týmu? Domluvíte se anglicky a chcete být součástí opravdu jedinečného projektu?

Pošlete mi své CV ještě dnes.

Pracovní náplň

  • vývoj webových řešení v PHP
  • vývoj nových funkcionalit interního informačního systému
  • vývoj e-commerce
  • tvorba dokumentace a reporting
  • Co požadujeme?

  • zkušenost s vývojem v PHP
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost MySQL
  • znalost verzovacího systému GIT výhodou
  • Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • jazykové vzdělávání
  • odborné konference a školení
  • teambuildingové akce a další
  • Požádat