Specialista komunikační a informační technologie
ALFA.cz
Ostrava, Česká republika
před 33 dny

Pokud hledáš výzvy v oblasti komunikační a informační technologie, hledáme právě tebe! (vhodné i pro absolventy)

Životopisy a případné dotazy posílejte na email pprikrt tsbohemia.cz

Náplň práce :

  • Zodpovědnost za fungování SW infrastruktury firmy
  • Implementace a správa nejmodernějších technologií
  • Určování strategie, volba technologie
  • Požadujeme :

  • Znalost Windows Server 2012 (DNS, IIS, SMTP, NLB, WSUS, Failover cluster)
  • Znalost služeb Active Directory, Group Policy, Network Policy
  • Administrace
  • MS SQL Server 2008 / 2012
  • MS Exchange 2010 / 2013
  • MS Lync 2013
  • MS IIS (Web Farm)
  • MS Sharepoint výhodou
  • MS Dynamic CRM výhodou
  • Orientace v problematice rozdělení zátěže a vysoké dostupnosti
  • Certifikace MCSA / MCSE výhodou
  • Samostatnost, kreativitu, pečlivost
  • Chuť se neustále vzdělávat a růst
  • Praxe v oboru výhodou
  • Nabízíme :

  • Práci v dynamicky se rozvíjející firmě v mladém kolektivu
  • Atraktivní školení MCSA / MCSE
  • Služební telefon a notebook
  • Prostor pro seberealizaci a prosazení vlastních nápadů
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Požádat