OBCHODNÍ SPECIALISTA JUNIOR
AC Jobs
Brno
před 3 dny

Máte obchodního ducha a technika Vám není cizí? Jste zodpovědný a komunikativní? Pak je tato práce přesně pro Vás! Česká obchodní firma s čerpací technikou hledá do svého týmu posilu na pozici : OBCHODNÍ SPECIALISTA JUNIOR

Pracovní náplň

  • BĚHEM ZAUČENÍ :
  • tvorba nabídek
  • technické poradenství
  • PO ZAUČENÍ :
  • rozšiřování zákaznického portfolia
  • komunikace a udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • cestování za zákazníky v rámci České republiky
  • kooperace s ostatními odděleními firmy
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání ideálně technického / elektro směru
  • znalost MS Office
  • zkušenosti s komunikací se zákazníky
  • ochotu učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk.B
  • reprezentativní vystupování, zodpovědnost
  • Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení fix + provize
  • flexibilní pracovní dobu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • služební automobil i pro soukromé účely po zaučení
  • stravenky
  • moderní pracovní prostředí
  • místo výkonu práce : Brno centrum
  • Požádat