ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE
P.J.P.T. s.r.o.
Česká Skalice, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro P.J.P.T. s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : Palackého 364, Česká Skalice, 55203
  • Přidáno : 29.8.2018
  • Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě :

    Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením s max.

    2. stupněm invalidity a absolventy / -ky.

  • Náplň práce : komunikace s dispečery a řidiči tuzemské i mezinárodní dopravy, příjem a zadávání zakázek do informačního systému (IS), příprava přepravních dokumentů pro řidiče, zpracování stazek a podkladů pro fakturaci, fakturace, zpracování příchozí a odchozí pošty, evidence skladového hospodářství (pronajaté skladovací kapacity), evidence a vystavování celních dokladů;
  • při zástupu výdej záloh řidičům; další drobné kancelářské práce (kopírování, skenování atd.).

  • Požadované znalosti a dovednosti : SŠ vzdělání s maturitou; znalost anglického nebo německého jazyka alespoň na úrovni B1;
  • uživatelskou znalost Internetu, MS Office a G-Suite; spolehlivost, pečlivost, rozhodnost, flexibilita, loajalita; řidičský průkaz sk. B.

  • Zaměstnavatel nabízí : velmi slušné pracovní podmínky v rodinné firmě s 27letou tradicí; moderní techniku a software; zajímavou práci;
  • přátelský pracovní kolektiv; slušné jednání; firemní benefity; finanční ohodnocení dohodou, bude předmětem osobního pohovoru.

    Zaměstnanecké výhody : parkování v areálu, stravenky.

    Kontakt - p. Novák Miroslav, tel. : +420 777 357 571 (od 07 : 00 hod. do 15 : 30 hod.), e-mail : miroslav.novak pjpt.cz (zaslání životopisu).

    Vyžadované vzdělání : ÚSV