Úspěšný B2B Obchodník
Alza.cz a.s.
Praha
před 5 dny

Naše B2B oddělení v tuto chvíli tvoří tým 10 obchodníků, kteří se starají o významné firemní klienty Alza.cz. Teď do týmu hledáme posilu, která je obchodník tělem i duší.

Pro začátek bude potřeba si poradit rozsáhlým portfoliem stávajících zákazníků, pro které se staneš partnerem, na kterého se budou moci spolehnout.

Řídíme se totiž heslem : Dobré vztahy dělají dobrý byznys. Dobrý byznys dělá dobré prémie.

Zní to pro Tebe zajímavě?

Co konkrétně budeš dělat? Budeš si především volat a mailovat s nákupčími a obchodními řediteli společností, které patří mezi naše nejlepší zákazníky a starat se o to, aby si Alzu nemohli vynachválit.

Občas s nimi zajdeš třeba i na kafe. Budeš jim radit, hledat řešení na míru a samozřejmě kompletně zajišťovat jejich zakázky.

Samozřejmě bude skvělé, pokud se ti podaří přivést i další velké zákazníky. Takové úspěchy umíme náležitě odměnit. A co je důležité, aby ti nechybělo?

Chuť se stále sebevzdělávat a dokázat logicky uvažovat. Silný obchodní tah na branku a orientace na výsledek. Organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni.

Čím nás zaujmeš? Důležité pro nás je, abys byl sympatická a komunikativní osobnost, která si rozumí s čísly. Ideálně bys měl mít alespoň 2 roky praxe ze světa obchodu, do čehož počítáme i například zkušenost z call centra.

Dobře víme, že právě tam začíná spousta skvělých obchodníků a rádi jim dáme šanci dělat větší a lepší byznys. A proč do toho s námi jít?

Jde o skvělou příležitost se přímo podílet na růstu obratu jedničky na trhu v e-commerce. Získáš také hromadu skvělých kontaktů a naučíš se skutečně dobře pracovat s Excelem.

Firemní kultura je absolutně neformální, navíc tu vždycky vyslyšíme Tvůj názor a nové nápady budou jedině vítány (třeba jak ještě víc uspět v nabídkách na úkor konkurence).

Máme propracovaný interní systém vzdělávání a podporujeme i externí kurzy, protože mít přehled a nestagnovat je důležité.

Poznáš tu spoustu inspirativních a nadšených lidí, které rád / a potkáš i po práci. Možnost pracovně vyrůst tady není otázkou mnoha let, jde to daleko rychleji.

Máme kanceláře s živými stromy, fotbálkem, solnou jeskyní, posilovnou, hodně z nás tu jezdí na gyroboardu a meetingy probíhají hlavně na kavárně.

Samozřejmostí jsou i další benefity jako zaměstnanecké slevy, jazykové kurzy, karta MultiSport benefit aj. A v neposlední řadě také slušný plate a kvartální odměny podle tvých výsledků.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost