CELOSVĚTOVÁ IT PODPORA
AC Jobs
Brno
před 7 dny

Máš všeobecný přehled v IT a aspoň základní znalost sítí a serverů? Komunikace v angličtině ti nedělá problém a rád bys ji v práci uplatnil?

Staň se členem týmu, který poskytuje IT podporu pro celý svět a nastartuj svou kariéru právě teď.

Pracovní náplň

  • Práce s ticketovacím systémem
  • Monitoring Windows serverů a sítí
  • Správa v Active Directory
  • Spolupráce v rámci mezinárodního týmu
  • Práce na směny (střídají se po týdnu, noční je jen jeden týden v měsíci)
  • Co požadujeme?

  • Vzdělání v IT nebo technického směru
  • Základní znalost serverů a sítí
  • Angličtina na pokročilé úrovni
  • Chuť na sobě pracovat a růst
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost na sobě pracovat a odborně růst
  • Moderní prostředí- jedny z nejhezčích kanceláří v Brně
  • Společné pondělní snídaně na pracovišti
  • Služební laptop a mobil dle vlastního výběru
  • Práce v mladém dynamickém týmu
  • Kariérní růst u nás není klišé, ale rálná hodnota
  • Požádat