Pomocný/á kuchař/ka - Kolín
GTH multicatering
Praha 4, CZ
před 40 dny

Pro naši závodní restauraci u klienta (Ingersoll Rand) hledáme

vhodného kandidáta / kandidátku na pozici

Pomocný / á kuchař / ka

Popis pracovní pozice :

  • ranní / odpolední směna (5 : 00-13 : 30 / 10 : 30 -18 : 30 hod.)
  • Požadavky :

  • samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • schopnost týmové práce
  • zkušenosti v oboru výhodou
  • příjemné vystupování
  • Nabízíme :

  • zázemí silné, rozvíjející se společnosti
  • možnost profesního růstu
  • pracovní doba pondělí - pátek
  • nástup možný ihned
  • plat 13 900 + 2000 odměny
  • přesčasy platíme na DPP!!!
  • Více informací : Šárka Šemberová

    Šárka Šemberová

    Email : provoz.irem gthcatering.cz

    Tel. : 730 598 787