Produktový specialista HW
Master Internet
Brno, CZ
před 17 dny
 • Náplň : Koordinace interního projektu - zakázkové výroby HW k mobilní aplikaci Baby Monitor (náramky, hodinky, měření tepu, teploty;
 • čipy na monitorování). Komunikace s projektanty, konzultanty a externími dodavateli, koordinace vývoje HW. Kontakt převážně s technickými pracovníky.

  Požadujeme : Všeobecný přehled v oblasti elektroniky a HW / SW, organizační a komunikační dovednosti, komunikativní znalost angličtiny, nadšení pro rozjezd nového projektu, analytické myšlení a týmová spolupráce, schopnost dotahovat do konce.

  Výhodou : SŠ / VŠ vzdělání v oboru IT / Elektro / Biomechanika, předchozí zkušenost na obdobné pozici. Řidičský průkaz.

  Nabízíme : Příležitost stát u nového projektu propojení mobilních aplikací s HW, zázemí úspěšné české softwarové společnosti s mezinárodním přesahem, práci na plný úvazek, možnost seberealizace a profesního růstu.

  Možnost odborného vzdělávání, motivační mzdové ohodnocené, široká škála firemních benefitů.

  Požádat
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost