VŠEOBECNÁ SESTRA- Dohoda o provedení práce
Nemocnice Sokolov
Slovenská 545, 356 01 Sokolov, República Checa
před 2 dny

Popis pozice

Do týmu zdravotmního úseku Nemocnice Sokolov hledáme kolegyně / kolegy na výpomoc - na pozici Všeobecná sestra, Zdravotnický asistent.

Nabízíme

  • individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce;
  • podpora profesního rozvoje;
  • příjemné pracovní prostředí;
  • zajímavé finanční ohodnocení;
  • Požadujeme

  • Úplné vzdělání v oboru zdravotnický asistent nebo všeobecná sestra
  • Osvědčení o registraci výhodou
  • Pomaturitní specializační studium výhodou (ARIP, Intenzivní péče aj.)
  • Výběrové řízení

    Strukturovaný životopis a kopii kvalifikačních dokladů doručte :

  • emailem na adresu hana.hanusova nemosok.cz
  • poštou na adresu Nemocnice Sokolov, personální odd., Slovenská 545, 356 01 Sokolov
  • nebo osobně na personální oddělení Nemocnice Sokolov, pavilon G, kontaktní osoba : Hana Hanušová
  • hana.hanusova nemosok.cz