Elektromechanik - Liberec
AD EMPLOYMENT s.r.o.
Liberec
před 15 dny

Provádění pravidelných údržeb, dle servisních intervalů a potřeb provozů, na strojích CNC, montážních linkách a jednoúčelových strojích a robotech.

diagnostika a odstranění závad na CNC, montážních linkách a jednoúčelových strojích a robotech, provádění zápisů o údržbách v interním elektronickém informačním systému, evidence a objednávání servisních zásahů, komunikace s dodavateli svěřených strojů, účast na instalacích nových strojů a zařízení, účast na školeních.

Požadujeme : SOU vyučen - obor elektromechanik, nebo příbuzný obor, podmínkou vyhláška 50, minimálně 6, praxe podobného charakteru min.

4 roky, znalost NJ nebo AJ výhodou, řidičské oprávnění skup. B, oprávnění k obsluze VZV výhodou, odborná znalost, Simatic, Sinumeric, nutná znalost ovládání a provádění servisů CNC strojů, robotů, hydrauliky a pneumatiky, fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost.

 • Nabízíme : Plnohodnotné zaškolení; Příjemné pracovní prostředí Velmi dobré finanční podmínky; Dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti;
 • Příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi; Příspěvek na stravování (stravenky); Týden dovolené navíc; Interní motivační programy Věrnostní bonusy aj.

  Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné Typ pracovního poměru : Plný úvazek

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost