SERVISNÍ TECHNIK S AJ
AC Jobs
Praha-východ
před 5 dny

Jste technicky zdatný / á, flexibilní a rád / a cestujete? Domluvíte se anglicky a máte vzdělání se zaměřením na elektro nebo strojírenství?

Zaujala Vás pozice SERVISNÍ TECHNIK S AJ - JUNIOR? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Stabilní, úspěšná společnost hledá kolegu / kolegyni na pozici : SERVISNÍ TECHNIK S AJ -

Pracovní náplň

  • Servis a instalace strojů a zařízení - CNC
  • Analýza závad u zařízení
  • Zaškolování zákazníků k práci na strojích
  • Komunikování s kolegy v týmu a se zákazníky
  • Cestování po ČR v rámci servisu
  • Pozice je vhodná pro absolventy
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ / VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici velmi vítáme
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni podmínkou
  • Platnou vyhlášku č. 50 / 78 Sb. 5 - velkou výhodou
  • Platný ŘP Sk. B a ochotu cestovat po ČR
  • Co nabízíme?

  • Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Šanci na profesní a osobní rozvoj
  • Možnost vlastní seberealizace v práci
  • Automobil a notebook (i k soukromým účelům)
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Řádné zaškolení v zahraniční centrále
  • Požádat