sociální pracovník/ce
Temperi, o.p.s.
České Velenice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Požadavky : odbornou způsobilost dle zákona č.

108 / 2006 Sb.

vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání příslušného směru), způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, samostatnost, odpovědnost, flexibilita, schopnost týmové spolupráce, loajalita, aktivní přístup k práci, ochota učit se nové věci, práce na PC (MS Office, Google Disk).

Doplňující informace : Sociální pracovník / pracovnice v organizaci, která se zabývá zejména sociální prací s dětmi a mládeží nacházející se v dlouhodobě krizové situaci.

Pracovník / pracovnice poskytuje všechny základní činnosti nízkoprahového zařízení pro děti a mládež dle 27 vyhlášky 505 / 2006 Sb.

Místo výkonu práce : České Velenice Postup pro zájemce : zaslání strukturovaného profesního životopisu na e-mail ales.novotny tempericb.

cz Bližší informace na : http : / / www.tempericb.cz / kariera / tel : 702 571 757 - p.

Francová.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost