MANAŽER TECHNICKÉHO ÚSEKU
AC Jobs
Brno
před 5 dny

Jste kovaný strojař se zkušenostmi s vedením alespoň malého kolektivu? Umíte řešit problémy ve výrobě a rád zlepšujete a zefektivňujete zavedené postupy?

Domluvíte se anglicky? Pak nám zašlete Váš životopis! Mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici : MANAŽER TECHNICKÉHO ÚSEKU

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení a řízení technického oddělení (do 10 lidí)
  • zajištění vyrobitelnosti - technické specifikace výroby a souvisejícího zařízení
  • zodpovědnost za odstraňování problémů ve výrobě
  • zavádění nových projektů a převod do sériové výroby
  • řízení lidí a projektů zaměřených na zlepšování postupů a procesů ve výrobě
  • Co požadujeme?

  • strojírenské vzdělání (SŠ / VŠ)
  • alespoň středně pokročilou znalost angličtiny
  • praxe na obdobné vedoucí pozici nutná
  • zkušenost ze strojírenství (oblast kovů)
  • dobré komunikační dovednost, technický background
  • Co nabízíme?

  • vysokou možnost seberealizace
  • zázemí rozvíjející se společnosti
  • firemní automobil
  • dovolenou navíc, školení a rozvoj
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • místo výkonu práce : Velkomeziříčsko
  • Požádat