Operátoři chemici
Lučební závody Draslovka a.s. Kolín
Šťáralka, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Lučební závody Draslovka a.s. Kolín .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Havlíčkova 605, Kolín 2 (Šťáralka), 28002
  • Přidáno : 14.10.2018
  • Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu :

    První kontakt :

    telefonicky : Mgr. Kateřina Buřivalová, tel. : 321 335 315, Jiroušková Hana, tel. : 321 335 208, po - pá 8 - 14 hod,

    e-mailem : hana.jirouskova draslovka.cz, katerina.burivalova draslovka.cz,

    osobně : pouze pro vyřízení doporučenek po - pá 8 - 14 hod, Havlíčkova 605, Kolín, ostatní po předchozí telef. domluvě.

    Hledáme spolupracovníky pro nový unikátní projekt.

    Náplň práce :

  • řízení části technologického procesu v chemické výrobě dle platných technologických, bezpečnostních a požárních předpisů, a to prostřednictvím PC,
  • dodržování parametrů výrobního procesu pro příslušný technologický uzel,
  • spolupráce se směnovým mistrem a s dalšími zaměstnanci při vzniku odchylek nebo mimořádných událostí v technologickém procesu,
  • provádění regulace technologického procesu dle měřících přístrojů.
  • Požadavky :

  • SOU nebo SŠ vzdělání, obor chemie nebo tech. obor výhodou (ne podmínkou),
  • zodpovědnost, pečlivost, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav,
  • ochotu učit se novým věcem - vše Vás postupně naučíme,
  • schopnost pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hod směny 6 - 18 hod a 18 - 6 hod dle stanoveného praacovní harmonogramu),
  • základní znalost práce na PC podmínkou.
  • technické myšlení.
  • Co Vám můžeme nabídnout :

  • perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu v prosperující společnosti,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění,
  • dotované závodní stravování,
  • lékařská péče v místě zaměstnavatele,
  • moderní systém volitelných benefitů na kulturu, sport, zdraví a vzdělávání (Cafeteria).
  • Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)