SPECIALISTA NÁKUPU – KOORDINÁTOR
AC Jobs
Liberecký kraj
před 5 dny

Máte zkušenosti s koordinováním dodávek materiálu a dokážete jednat s dodavateli v českém i cizím jazyce? Máte zájem pracovat v úspěšné automotive společnosti?

Občasné analýzy a reportingy Vám nedělají problém? Pak hledáme právě Vás! Prosperující společnost zaměřená na projekty pro automobilové společnosti hledá kolegu na pozici : SPECIALISTA NÁKUPU KOORDINÁTOR (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zajištění plynulých dodávek materiálu a zboží
  • pravidelná komunikace s dodavateli, výběrová řízení na dodavatele
  • řešení objednávek, smluvních podmínek a případných reklamací
  • průběžné analýzy ohledně dodání materiálu, reporting
  • spolupráce napříč společností
  • Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na pozici specialista / koordinátor nákupu
  • komunikativní znalost angličtiny (případně němčiny)
  • uživatelská znalost MS Office
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • zájem o obor automotive
  • Co nabízíme?

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na dopravu
  • místo výkonu práce : Turnovsko
  • možnost nástupu : září / říjen 2018 či dohodou
  • Požádat