POKLADNÍ v maloobchodní prodejně
NORMA, k.s.
Cheb, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro NORMA, k.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Americká 2370 / 11, Cheb 2 (Cheb), 35002
  • Přidáno : 12.6.2018
  • Pokladníci v prodejnách :

    Pracovní náplň :

  • nakládání se zbožím
  • kontrola a prezentace zboží
  • obsluha pokladny.
  • Požadujeme :

  • vzdělání nižší střední
  • praxe v obchodním řetězci výhodou
  • samostatný a výkonný způsob práce, nasazení
  • spolehlivost, pracovitost, flexibilitu a pozitivní postoj k obchodu
  • příjemné vystupování
  • ochotu k fyzické práci.
  • Nabízíme :

  • řádné zaškolení, možnost profesního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení, jistotu stálého zaměstnání.
  • Pracovní doba : Po-Ne 7 : 00-20 : 00 h (rozložení směn záleží na domluvě).

    Kontakt pro zájemce : NUTNÝ prvotní telefonický kontakt pro sjednání osobní schůzky na prodejně !!!

    Vyžadované vzdělání : Nižší střední