Lovec e-commerce leadů
Acomware
Praha, Česká republika
před 44 dny

Cílem Lovce e-commerce leadů je naplno využívat naši databázi kontaktů a zároveň získávat nové leady. Pokud jste online tvor, baví vás pracovat s daty a umíte v nich vidět příležitosti, je tato pozice určena právě vám.

Čemu se budete věnovat :

Vyhledávat obchodní příležitosti a získávat nové kontakty. Jak pracovat s různými nástroji a kanály, které využíváme pro generování nových leadů vás rádi naučíme.

Budete v kontaktu s našimi stávajícími zákazníky ohledně konferencí, které připravujeme. Pod střechou ACOMWARE vznikají akce jako je E-

mailing 2020, Performance 2020, E-shopista, ale i různé workshopy a školení.

Vyhledávat a oslovovat partnery pro naše konference a účastníky akcí.

Budete sledovat, kde se co děje. Monitorujeme trh online i offline a hledáme nové obchodní příležitosti a tendry např. pomocí Google Alerts, SentiOne, Newton Media monitoring, aj.

Pracovat s databází kontaktů , rozšiřovat jí a vyhledávat další relevantní kontakty.

Co od vás potřebujeme :

Netrváme na ničem konkrétním. Úspěšným lovecem leadů je ten, koho baví pracovat s daty , umí v nich vidět příležitosti a má rád měřitelné výsledky .

Chybět by vám neměl přehled o e-commece a chuť navazovat kontakty.

Máte drive - víte, jak náročné je získat nové leady, ale dokážete překonávat překážky a baví vás zkoušet nové věci.

Jak to u nás chodí :

Pracujeme kousek od metra Pankrác . V okolí máme na výběr několik restaurací a přímo ve firmě máme k dispozici plně vybavený kuchyňský kout, kde si můžete jídlo nejenom ohřát, ale i uvařit.

Energii doplňujeme přes den kávou nebo čajem a denně máme zásobu čerstvého ovoce a zeleniny .

Rádi se potkáváme nejenom při práci. Jednou za čas máme společné firemní snídaně a večeře, 2x ročně jezdíme na teambuldingy.

Můžete využívat finančně zvýhodněné kurzy AJ, masáže nebo lekce jógy . Po zkušební době dostanete stravenky a když budete chtít, i multisport kartu.

Máme o vás zájem na HPP na dobou neurčitou nebo IČO.

Na začátku budete mít 4 týdny dovolené a po roce vám začneme počet dní navyšovat.

Vyznáváme svobodu a zodpovědnost. Máme flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat občas z domova. Dostanete služební telefon a notebook.

Ve firmě nás je kolem 70, což je tak akorát, abyste si mohl / a dělat některé věci po svém a zároveň se posouvat a profesně růst.

Chcete do týmu?

Máte pocit, že by se vám na židli Lead specialisty líbilo? Pošlete nám své CVčko nebo odkaz na LinkedIn profil. Využijte k tomu prosím email info acomware.

cz. Ozveme se vám v jakémkoliv případě během pár dnů.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost