zdravotnický asistent
Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice
Horní Beřkovice, CZ
před 16 dny
source : Easy-prace.cz

Požadujeme : - odbornou způsobilost dle zákona č.96 / 2004 Sb. - PSS v péči o duševní zdraví výhodou - morální a občanskou bezúhonnost -

výpis z Rejstříku trestů - Nabízíme : - zázemí stabilní společnosti - hlavní pracovní poměr (1 rok doba určitá poté možnost prodloužení na dobu neurčitou) -

zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564 / 2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (od 14.

970,- do 24.420,- dle praxe) - možnost dalšího vzdělávání - zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, 6 týdnů dovolené) Nástup možný 1.

5.2016 / případně dohodou. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu : stella.hanikyrova plhberkovice.cz případně na telefonu : 416 808 211 pí Bc.

Hanikýřová

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost