TECHNIK – ÚDRŽBA STROJŮ A BUDOV
AC Jobs
Plzeň-sever
před 11 dny

Rádi byste se podíleli na údržbě nového závodu a zařízení? Máte několikaleté zkušenosti na obdobné pozici a k tomu znalost anglického jazyka?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!! Nyní obsazujeme pozici Technik údržba stojů a budov, zašlete nám Váš životopis!!

Pracovní náplň

  • údržba a oprava strojů, zařízení a montážních linek
  • zajišťování rozvodu elektřiny, vody, vzduchu atd.
  • zajištění dodávky energií
  • obsluha VZV a jeřábu
  • řešení neočekávaných problémů při provozu
  • SOU nebo SŠ
  • víceleté zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
  • anglický jazyk na min. mírně pokročilé úrovni
  • technické vědomosti mechanická, elektrická a strojní údržba
  • znalost norem a technické dokumentace
  • Co nabízíme?

  • příspěvek na dojíždění (2,50Kč Km, jedna cesta a do 35Km)
  • jídlo zdarma
  • 25 dní dovolené
  • anglický kurz zdarma
  • být součástí start up projektu
  • místo výkonu práce : Plzeňský kraj
  • Požádat