Projektant/ka
NEDCON SALES s.r.o.
Drozdice, Česká republika
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro NEDCON SALES s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Holandská 34, Pardubice 21 (Drozdice), 53301
  • Přidáno : 29.5.2018
  • Ostatní stavební inženýři :

    Místo výkonu práce Pardubice - Drozdice.

    Požadavky : znalost AutoCadu, programů pro kreslení ve 3D, angličtina na komunikativní úrovni, praxe v oboru výhodou.

    Náplň práce : projektování skladovacích systémů, statika.

    Zaměstnanecké výhody : stravenky, 5 dní dovolené navíc, pravidelné odměny

    První kontakt e-mailem

    Vyžadované vzdělání : Vyšší odborné

    Hrubá mzda : 20 000 40 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis