Pogramátoři CNC strojů
ZV - Nástroje s.r.o.
Vsetín, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ZV - Nástroje s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Jasenice 2094, Vsetín 1 (Vsetín), 75501
  • Přidáno : 30.8.2018
  • Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů :

    PROGRAMÁTOŘI CNC STROJŮ

    Požadujeme : vzdělání SŠ nebo VŠ ve strojírenském oboru, znalost čtení technické dokumentace, znalost CNC-programování, základní orientace v některém z CAM systémů, min.

    základní znalost německého nebo anglického jazyka, schopnost samostatně pracovat, ochotu učit se novým věcem, zodpovědnost, spolehlivost

    Náplň práce : vytváření programů pro CNC obráběcí centra na základě technické dokumentace zákazníka,odlaďování programů přímo na obráběcích centrech, příprava modelů obrobků v CAD, aktualizace, úpravy a vylepšování stávajících používaných programů, správa a revize CNC programů

    Nabízíme : zajímavou práci ve stabilní společnosti, velmi dobré platové ohodnocení, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a dopravu, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

    První kontakt : telefonicky na čísle : 571 402 301 nebo e-mailem na : sekretariat zv-nastroje.cz

    ov. 10.10.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)