Russian-language Duty Editor/Video Producer
Free Press for Eastern Europe, nadační fond
Praha, Česká republika
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Free Press for Eastern Europe, nadační fond .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Na okraji 335 / 42, Praha 616 (Praha), 16200
  • Přidáno : 28.4.2018
  • Redaktoři, novináři a příbuzní pracovníci :

    místo výkonu práce : Na okraji č.p. 335 / 42, 162 00 Praha 6

    kontakt : Sadouskaya Komlach Maryia, tel. : 735751516, e-mail : info fpee.eu

    Mezinárodní mediální projekt pro ruskojazyčné publikum hledá zkušené redaktory do své pražské kanceláře.

    Mezinárodní mediální projekt pro ruskojazyčné publikum hledá zkušené mediální profesionály do své pražské kanceláře.

    Pracovní náplň

    o Koordinovat práci několika zahraničních redakcí

    o Dohlížet na produkci a distribuci videí na více platformách, včetně sociálních sítí jako Facebook, Twitter, Instagram nebo Youtube.

    o Plánovat, zpracovávat a distribuovat obsah vytvořený v různých zemích euroasijského regionu, koordinovat a řídit tvorbu nového obsahu.

    Znalosti a odborné znalosti :

    o Prokázaná schopnost tvořit a upravovat multimediální zprávy.

    o Dobrá znalost situace euroasijského regionu.

    o Vysoce rozvinutý redakční úsudek a povědomí

    o Dobré zkušenosti s digitálními technologiemi (např. Premiere, After Effects a Final Cut).

    Dovednosti a schopnosti :

    o 3-5 let zkušeností v médiích působících v Eurasii

    o Skvělé redakční a komunikační dovednosti

    o Ruština na úrovni rodilého mluvčího a další jazyk regionu Eurasie plynně (dobrá znalost angličtiny výhodou)

    o Schopnost plánovat a koordinovat tvorbu pomocného a interaktivního obsahu včetně pokročilých digitálních a pohybových grafických prvků.

    o Schopnost vyjednávat, rozhodovat (pod tlakem)

    Poznámky :

    o Očekávané datum nástupu : červen 2018

    o Plný úvazek

    o Pracovní doba zahrnuje v případě potřeby víkendy, státní svátky, pohotovostní směny

    o Pošlete svůj životopis a motivační dopis na info fpee.eu do 20. května 2018 (kandidáti s pracovním povolením v České republice a / nebo občanství EU jsou preferováni

    o Pouze vybraní kandidáti budou pozváni do dalších etap výběrového procesu, který zahrnuje písemný test a osobní pohovory

    Vyžadované vzdělání : Bakalářské

    Hrubá mzda : 45 000 55 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddthis Reklama