manažer/ka kvality
ABADIA a.s.
Slapy, CZ
před 25 dny
source : Easy-prace.cz

CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE? Budete mít na starosti proces řízení kvality ve společnosti. Vaší pravidelnou náplní bude provádění mezioperační a výstupní kontroly výrobků.

Zejména rozměrové kontroly a kontroly svarů. Pokud vznikne nějaká neshoda ve výrobě nebo přijde reklamace od zákazníka, budete se jí věnovat, aby příště šlo všechno lépe.

Každý rok absolvujete řadu školení, abyste zůstal / a v kontaktu s aktuálními trendy v řízení kvality.

CO NABÍZÍME? Nadstandardní zaškolení a potřebné odborné certifikace Perspektivní práce v zavedené společnosti Možnost kariérního růstu Příjemné a moderní pracovní prostředí Motivující platové podmínky Pravidelné prémie na letní dovolenou a Vánoce 5 týdnů dovolené HPP na dobu neurčitou Závodní stravování CO Z VÁS UDĚLÁ IDEÁLNÍHO KANDIDÁTA?

U všech zájemců oceníme zejména : Úplné SŠ vzdělání nejlépe technického směru Řidičský průkaz skupiny B Technické myšlení Budeme rádi, pokud již máte zkušenost na odborné pozici, ale pokud ne a práce by Vás bavila, dokážeme Vás vše naučit a postupně Vám zajistíme všechny potřebné certifikace a kurzy.

Závodní stravování Pravidelné prémie na letní dovolenou a Vánoce 5 týdnů dovolené HPP na dobu neurčitou kontakt tel.

8 : 00 - 15 : 00 nebo e-mailem

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost