.NET PROGRAMÁTOR - VHODNÉ PRO SENIORY
AC Jobs
Praha hl. Město
před 18 hodinami

Láká Vás práce na tajném projektu v oblasti automotive? Programování aplikací v .NET C# je pro Vás starou známou činností?

Pojďte nahlédnout pod poličku těm nejnovějším nápadům, které v budoucnu budou realitou! Zašlete nám svůj životopis co nejdříve.

Pracovní náplň

  • Vývoj webových a desktopových aplikací
  • Vývoj databází s velkým množstvím dat
  • Kooperace s vývojovými týmy napříč celým projektem
  • Správa prostředí vyvíjených aplikací
  • Support koncovým uživatelům aplikací
  • Co požadujeme?

  • Zkušenosti s vývojem .NET C# a Visual Studio
  • Znalost MS SQL
  • Zkušenost s front-endovými technologiemi vítána
  • Zkušenost s webových vývojem výhodou
  • Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doma, Home-office, sick-days
  • Možnost stát se Team Leadrem
  • Práce v malém přátelském týmu
  • Snídaně a obědy v místě pracoviště
  • Možnost parkování
  • Požádat