Elektromechanik - mechanik
K R E S spol. s r.o.
Krnov, CZ
před 9 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro K R E S spol. s r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Cvilínská 325 / 7, Krnov 1 (Krnov), 79401
  • Přidáno : 16.6.2018
  • Elektromechanici :

    místo výkonu práce : Krnov, Cvilínská 7

    Požadujeme :

  • střední vzdělání s výučním listem nebo ÚSO s maturitou
  • osvědčení vyhl. 50 6 výhodou)

  • manuální zručnost, přesnost
  • spolehlivost, pečlivost a odpovědnost
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost a ochotu profesního vzdělávání
  • Nabízíme :

  • zajímavou práci ve stabilní české společnosti
  • jednosměnný provoz
  • po zapracování zajímavé finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned
  • pracovní doba 06 : 00 - 14 : 30 (možnost přizpůsobit)
  • Náplň práce :

  • montáž, demontáž elektrických motorů a elektro zařízení
  • navíjení cívek
  • tvarování cívek
  • dotvarování cívek
  • vkládání cívek do statorů
  • vybroušení statorů
  • vylepení statorů
  • pájení vývodů
  • výroba kruhů ke statorům
  • Nejprve zasílat životopisy na email : monika.simonkova kres.cz nebo volat na tel : 554 646 373 - pí. Šimonkové, k sjednání osobní schůzky (životopis sebou).

    Příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, 25 dní dovolená.

    Z : 15.6.2018 A : 9.7.2018 A : 1.8.2018

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)