SOFTWARE DEVELOPER
AC Jobs
Plzeňský kraj
před 9 dny

Jste zkušený ve vývoji v C či C++ a máte zájem o oblast automotive? Dorozumíte se v anglickém nebo německém jazyce? Programoval jste někdy jednočipové mikroprocesory?

Třikrát ano? Pošlete mi svoje CV ještě dnes.

Pracovní náplň

  • vývoj řidících jednotek do automobilů
  • tvorba knihoven
  • tvorba technické dokumentace
  • spolupráce se zahraničními kolegy
  • Co požadujeme?

  • zkušenost s vývojem v C, případně C++
  • praxe s programováním embedded systému
  • znalost anglického nebo německého jazyka na alespoň základní komunikativní úrovni
  • znalost Ethernet a CAN výhodou
  • Co nabízíme?

  • zkrácený úvazek 7,5 hod / denně
  • 5 týdnů dovolené, extra volno při zvláštních životních situacích
  • příspěvek na stravování, penzijní připojištění, sport, kulturu a dovolenou
  • nadstandartní zdravotní péče
  • firemní vzdělávání
  • Požádat