Projektoví a cenoví manažeři - junior
Consultora s.r.o.
Praha-Prosek, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt pro uchazeče : emailem na jan.skoda consultora.cz nebo telefonicky každý všední den 8 : 30 - 17 : 00 na tel. : 608 913 596 NÁPLŇ PRÁCE : spolupráce a zastupování projektového / cenového manažera projektu organizování výberových rízení (na generálního dodavatele nebo dílc?

ích dodávek) úcast na kontrolních dnech, tvorba a kontrola zápisu komplexní zajištení dílcích stavebních nebo dokoncovacích prací komunikace s klienty, architekty a stavební firmou v prípade práce na plný úvazek je možno tuto pozici skloubit s pozicí koordinátora klientských zmen POŽADUJEME : vysokoškolské vzdelání stavebního smeru (vhodné i pro studenty od 3.

rocníku VŠ) obecné znalosti o prubehu rízení výstavbových projektu z pozice manažera obecné znalosti rozpoctování staveb a cenového managementu samostatnost casovou flexibilitu cílevedomost, loajalitu a férové jednání NABÍZÍME : kompletní zaškolení a pomocnou ruku práci v mladém kolektivu odpovídající odmenu vlastní pracovní prostor (kanceláre na adrese Litvínovská 609 / 3, Praha 9) v prípade cástecného úvazku možný posun do hlavního pracovního pomeru telefon s neomezeným voláním, SMS a daty a notebook (pro úvazek na HPP) Zam.

výhody : Telefon s neomezeným voláním, SMS a daty a notebook

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost