Implementační Konzultant
Nigel Frank International Limited
Chomutov, Czech Republic
před 10 dny

Mezinárodní společnost se stabilním postavením na trhu a mnoholetou zkušeností v oblasti výroby chystá roll out projekt v České Republice.

Jedná se o greenfield projekt implementace Dynamics 365.

 • Předešlá zkušenost s Dynamics 365 nebo AX
 • Zkušenosti s implementací
 • Znalost Angličtiny na dobré úrovni
 • Ochota občasně cestovat v rámci Evropy
 • Pozitivní přístup a ochota se něco přiučit
 • Tato pozice je příležitostí započít kariéru v zázemí globální společnosti. Na této pozici budete mít šanci se přiučit novým technologiím a postupem vypracovat svou kariéru.

  Správný přístup a entuziasmus má větší váhu než zkušenosti. Proto neváhejte a ozvěte se!

  Nigel Frank International is the leading Microsoft Dynamics recruitment firm in the UK, advertising more Dynamics CRM jobs than any other agency.

  We deal with both Microsoft Partners & End Users throughout the UK and Europe and we have never had more live requirements & CRM jobs for Microsoft Dynamics professionals.

  By specializing solely in placing candidates in the Microsoft Dynamics market I have built relationships with most of the key employers in the UK and have an unrivalled understanding of where the best opportunities & CRM jobs are.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost