Obsluha půjčovny lyžařského vybavení
VANCL sport s.r.o.
Vrchlabí, CZ
před 8 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro VANCL sport s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Horská 117, Vrchlabí 4 (Vrchlabí), 54302
  • Přidáno : 4.9.2018
  • Pracovníci v půjčovnách :

    OBSLUHA PUJČOVNY LYŽEŘSKÉHO VYBAVENÍ

    Náplň práce :

  • obsluha půčovny lyžařského vybavení
  • poradenství a prodej v oblasti lyžařského vybavení
  • poradenství v oblasti servisování lyží a snowboardů
  • Nabízíme :

  • zaškolení v oblastech :
  • maloobchodního prodeje a půjčovny lyžařského vybavení
  • údržby, servisování lyží a snowboardů
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • firemní benefity
  • profesní růst
  • Možnost plného pracovního úvazku na HPP či formou brigády na DPP
  • Požadujeme :

  • středoškolské vzdělání
  • sportovně založený / á
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • řidičské oprávnění skup. B (není podmínkou)
  • týmové myšlení
  • časovou flexibilitu
  • preciznost
  • komunikační dovednost
  • práce s PC
  • Mzda : od 30.000 Kč / měsíc

    Nástup od 1.12.2017 - 30.3.2019

    Kontaktujte nás na tel : . +420 739 506 063

    Životopis prosím zasílejte na e-mail : info vanclsport.cz

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)