SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE - PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Aufori, o. p. s.
Rychnov nad Kněžnou, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / -ICE - PRACOVNÍK / -ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PP zkrácený 20h / týdně na dobu určitou do 30.6.2019, nástup 1.

12.2018 nebo dle dohody - Náplň práce : podporujeme sociální fungování a začlenění lidí, kteří jsou sociálně vyloučení, v chudobě nebo jsou chudobou ohroženi, pomáháme jim překonat problémy s bydlením, prací, dluhy a péčí o děti, které jsou způsobeny chudobou a které nezvládají vyřešit vlastními silami, s klienty pracujeme především v jejich domácnostech, poskytujeme poradenství, asistenci, doprovázíme, služba je poskytována podle Zákona o sociálních službách č.

108 / 2006 Sb. - Požadujeme : vzdělání dle zákona 108 / 2006 Sb., o sociálních službách - VOŠ, VŠ v oblasti sociální práce, které je ukončené či započaté min.

ve 2.

ročníku, nebo kurz pracovníka v sociálních službách, anebo chuť si tento kurz doplnit, trestní bezúhonnost, ochotu cestovat, empatický a pozitivní přístup k cílové skupině, schopnost pracovat samostatně i v týmu -

Nabízíme : nástupní mzdu 18 100 - 20 000 Kč při plném úvazku s možností navýšení, pravidelné supervize, intervize a příležitost dále se vzdělávat, možnost flexibilní pracovní doby, možnost využívat práce z domu, k dispozici pracovní telefon s neomezeným paušálem, práci v kolektivu přátelských, energických lidí -

Pozice je vhodná i pro absolventy / -ky - Strukturované životopisy zasílejte do 4.11.

2018 v elektronické podobě na emailovou adresu dumkova.aufori gmail.com. Životopis musí obsahovat souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Bez tohoto souhlasu na zaslaný životopis nebude brán zřetel a bude vymazán.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost