ROZPOČTÁŘ/KA
GAMA stavby s.r.o.
Držovice, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro GAMA stavby s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Sebastiniho 439 / 2, Držovice, 79607
  • Přidáno : 7.9.2018
  • Rozpočtáři specialisté :

    Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Žouželková tel. : 775 984 890 nebo zašlete životopis na e-mail helena gamastavby.cz.

    Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru, obor pozemní stavby nebo ekonomika a řízení stavebnictví, praxe na pozici rozpočtáře min 5 let, případně ve stavební výrobě výhodou (ne podmínkou), samostatnost, spolehlivost a dobrou znalost práce na PC.

    Náplň práce : zpracování rozpočtů a podkladů pro nabídkové řízení a realizace staveb, zpracování výkazů výměr pro nabídkové rozpočty, vícepráce, dodatků včetně jejich ocenění, provádění výpočtů pro nabídkové ceny dle zadání, zajišťování veškerých subdodavatelských nabídek a dodávek do výběrových řízení jak externí, tak na interní subdodávky.

    Nabízíme : zázemí stabilní společnosti, skvělý kolektiv a dobré pracovní podmínky, zajímavé finanční ohodnocení, nástup možný po dohodě.

    PD : Po-Pá 7 : 00-15 : 30 hod.

    Pracoviště : Sebastiniho 2, Držovice

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)