JAVASCRIPT PROGRAMÁTOR
AC Jobs
Nový Jičín
před 9 dny

Hledáte práci, ve které uplatníte svůj potenciál? Máte zkušenosti s programováním v JavaScriptu? Disponujete znalostí HTML?

Pokud ano, je tahle nabídka práce pro Vás ta pravá!

Pracovní náplň

  • Vývoj webových aplikací v JavaScriptu
  • Podílení se na zajímavých dlouhodobých projektech
  • Řešení problému ke spokojenosti zákazníka
  • Zabývání se funkcionalitou produktu
  • Spolupráce s vývojáři a dalšími odděleními
  • Co požadujeme?

  • Zkušenost s vývojem v JavaScriptu
  • Znalost HTML (ideálně HTML5), CSS
  • Angličtinu minimálně na úrovni technické specifikace
  • Znalost technologie TypeScript výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost, čitelný kód
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky ve formě Cafeterie
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Nové kanceláře
  • Nejmodernější technologie
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky
  • Příspěvky na pojištění
  • Požádat