Pracovník v sociálních službách
DIAKONIE ČCE - středisko v Praze 5 - Stodůlkách
Praha-Stodůlky, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Vlachova č.p.

1502 / 20, Stodůlky, 155 00 Praha 515 kontakt : Korbelová Jiřina Bc., tel. : 734291058, e-mail : korbelova diakonie-praha.

cz Nabízíme : - Práci na HPP (37.5 hodin týdně) - Samostatnou práci v zajímavém oboru - Pracovní zázemí v dobře fungujícím týmu -

Možnost dalšího vzdělávání - Mzda 22 800,- Kč (po uplynutí zkušební doby 24 800 Kč) - Smlouva na rok, následně prodloužení na dobu neurčitou -

Práce ve třísměnném provozu (VÍKENDY volné) Náplň práce : - Poskytování sociálních služeb uživatelům. - Zajišťování a koordinace činnosti spojené s denními aktivitami.

 • Vedení administraci týkající se uživatelů služeb : záznamy o proběhlé směně, přehled poskytnutých služeb, denní záznamy uživatele, osobní složka uživatele, jehož je klíčovým pracovníkem, včetně individuálního plánování.
 • Podílení se na zpracování podkladů pro vyúčtování služeb - evidence docházky. - Zodpovědnost za dodržování hygienických i společenských norem na pracovišti.
 • Požadujeme : - Kvalifikaci podle zákona č.

  108 / 2006 Sb.

  Zákon o sociálních službách) - Dobré komunikační dovednosti - Aktivní přístup k práci, zodpovědnost - Trestní bezúhonnost Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno / sickday, Firemní akce, Týden dovolené navíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost