RESEARCHER PRO IT
AC Jobs
Brno
před 3 dny

Pojďte pracovat pro personální agenturu, která nemá v rámci náboru IT specialistů konkureci. Denně budete v kontaktu s IT odborníky z těch nejlepších firem.

Pomozte jim najít práci, která je jim "šitá na míru"!

Pracovní náplň

  • Vyhledávání a oslovování IT specialistů
  • Písemná komunikace v rámci sítě LinkedIn
  • Práce s interní databází kandidátů
  • Tvorba inzerce
  • Komunikace s Obchodními consultanty, Recruitery
  • Co požadujeme?

  • Zájem o obor IT, technologie
  • Zájem proniknout do oblasti moderního sourcingu
  • Zkušenosti se sítí LinkedIn - výhodou
  • Zkušenosti s analýzou CV - výhodou
  • Dobré vyjadřovací schopnosti
  • Co nabízíme?

  • Přátelský kolektiv
  • Propracovaný systém odměňování
  • Interní soutěže
  • Možnost kariérního růstu
  • Teambuildingové akce
  • PC a mobil k soukromému využití
  • Moderní kanceláře v centru Brna
  • Požádat