Technik/technička v oblasti telekomunikací
EDU VISION s.r.o.
Pardubice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce Pardubice.

Požadujeme : - ŘP skupiny B - Manuální zručnost (lehká práce s vrtačkou, protahování kabeláže) - Základní znalost PC - Příjemné a pohodové vystupování před klienty Poptáváme technika pro montáže internetových přípojek pro společnosti T-Mobile a Vodafone.

Jedná se o jednoduchou manuální činnost.

Občasná práce na střeše, žebříku apod., následná konfigurace zařízení pro příjem internetu a připojení zařízení klienta.

Jedná se o zajímavou a kreativní práci, při které se technik určitě nebude nudit. Zaměstnanecké výhody : Služební automobil, důkladné zaškolení, pružná pracovní doba, výkonnostní ohodnocení až do výše 5.

000,- Kč k platu, příjemný a přátelský kolektiv, tarif neomezeného volání a sms. První kontakt telefonicky (každý den 9 : 00 - 18 : 00) nebo e-mailem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost